A A A

REGULAMIN

REGULAMIN SKLEPU www.MAGIAPERFUM.com


Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma MAGIA-PERFUM z siedzibą:

ul.Janusza Meissnera 1/3 pawilon handlowy nr 310

03-982 Warszawa NIP: 952-196-74-13 ; REGON: 142027291

1. Zamówienia na produkty zamieszczone w Sklepie można składać za pośrednictwem
· strony internetowej www.magiaperfum.com,
· telefonicznie pod numerem 514 11 33 93 lub 694 14 93 27,
· mailowo magiaperfum@o2.pl.

2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok oraz są realizowane w kolejności ich otrzymywania.

3. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego www.magiaperfumcom. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą telefoniczną lub drogą mailową.

4. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

5. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nie odpowiadamy za zaginięcia przesyłek, za opóźnienia, za uszkodzenia wynikłe w trakcie transportu oraz innych szkód spowodowanych przez Pocztę Polską. Klient ma możliwość ubezpieczenia przesyłki, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, ok. 5 PLN więcej.

6. Opcje płatności:
· przedpłata na konto bankowe,
· zapłata przy odbiorze (pobranie),
· odbiór osobisty na terenie Warszawy ul. MEISSNERA 1/3 paw.310

pon.-pt. godzinach 10 - 19
sobota 10-14

7. Koszty przesyłki:
· przesyłka pocztowa priorytetowa – 15 PLN (PRZELEW)
przesyłka pocztowa priorytetowa - 20 PLN (PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE)

· KURIER DPD -15 PLN (PRZELEW) i 20 PLN (ZA POBRANIEM)

8. Jest możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy
ul.Meissnera 1/3 paw.310 po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 514 11 33 93.

9. Ceny w Sklepie Internetowym www.magiaperfum.com wyrażone są w złotych polskich, są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki.

10. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o tym fakcie i ma prawo do podjęcia decyzji o dalszym sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

11. W przypadku wyboru sposobu płatności "przedpłata na konto bankowe", towar jest wysyłany w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

12. W przypadku wyboru sposobu płatności "przy odbiorze (pobranie)" towar jest wysyłany w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia zakupu.

13. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.magiaperfum.com jest prawnie wiążącą umową kupna – sprzedaży.

14. Sklep www.magiaperfum.com zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym Klient zostanie poinformowany drogą mailową.

15. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 r. o ochronie praw konsumentów, Klient ma prawo zrezygnować z towaru zakupionego w Sklepie Internetowym www.magiaperfum.com w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko, jeśli produkt nie był używany, jest nieuszkodzony i ma oryginalne opakowanie oraz ewentualnie dowód sprzedaży. Gwarantujemy zwrot wartości produktu (przelewem), jednak koszty dostawy i odesłania towaru pokrywa Klient.

16. Paragon fiskalny jest podstawą do reklamacji.

17. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 lipca 1997 r. o ochronie danych osobowych, uzyskane w trakcie działalności sklepu dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.

18. Zgodnie z w/w ustawą Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz do żądania usunięcia ich z bazy.

19. Klient, rejestrując się w Sklepie Internetowym www.magiaperfum.com , wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy
MAGIA-PERFUM.

20. Klient, składając zamówienie w Sklepie Internetowym www.magiaperfum.com akceptuje niniejszy regulamin